۱

آذر, ۱۳۹۵

استقبال زائران حسینی از خدمات خودپردازهای بانک سامان

By: | Tags: | Comments: 0

خدمت‌رسانی شبانه‌روزی دستگاه‌های خودپرداز سیار بانک سامان به زائران کربلای حسینی در مناطق مرزی، رضایت و استقبال هموطنان را در پی داشته است.

به گزارش اداره روابط عمومی بانک سامان، مهدی قرهی دبیر ستاد اربعین بانک با بیان این مطلب اظهار داشت: بانک سامان به‌منظور ارایه خدمات مطلوب و متنوع به هموطنانی که از مرزهای زمینی عازم عتبات عالیات هستند، از هفته گذشته ۱۶ دستگاه خودپرداز سیار در پایانه‌های مرزی مهران و شلمچه مستقر کرده است.
دبیر ستاد اربعین بانک سامان تصریح کرد: حضور بیست‌وچهار ساعته کارشناسان مسئول در کنار این خودپردازها برای رفع مشکل یا اختلال های احتمالی و تحویل کارت‌های ضبط‌شده در همان لحظه به هموطنان در کنار پول‌گذاری دائمی دستگاه‌ها، سبب رضایت خاطر هموطنان شده است.
وی افزود: از زمان آغاز خدمت‌رسانی دستگاه‌ها در روز ۱۶ آبان تا ۲۴ آبان، روزانه به‌طور متوسط بیش از ۴۰۰۰ تراکنش موفق در خودپردازهای بانک سامان صورت گرفته است.
گفتنی است، ۵ خودرو حامل ۱۰ دستگاه خودپرداز در مرز مهران و ۳ خودرو شامل ۶ دستگاه خودپرداز در مرز شلمچه تا زمان مراجعت هموطنان تا ۱۰ آذرماه (پایان ماه صفر) در خدمت هموطنان قرار دارند.
در مورد این مطلب پرسش خود را مطرح کنید