۱۷

آذر, ۱۳۹۳

امضاءتفاهم نامه بانک تجارت و سازمان حج و زیارت

By: | Tags: | Comments: 0

اخبار بانک: بانک تجارت و سازمان حج و زیارت با امضای تفاهم نامه ای همکاری های خود را افزایش دادند.
به گزارش «اخبار بانک» به نقل از روابط عمومی بانک تجارت ، محمد ابراهیم مقدم در مراسم انعقاد تفاهم نامه همکاری این بانک با سازمان حج و زیارت بر رسالت تعالی معنوی انسانها توسط این سازمان اشاره کرد و گفت : بانک تجارت مفتخر است تا در امرتسهیل اعزام حجاج بیت الله الحرام و مسافران عتبات عالیات سهمی داشته باشد .
5a472d1a55624d7028743f11df173ba76da13f96مدیرعامل بانک تجارت با اشاره به مفاد تفاهمنامه منعقده با سازمان حج و زیارت افزود: امکانات نرم افزاری و سخت افزاری مناسب برای ارائه خدمات بانکی مطلوب به این سازمان و زائران سفر معنوی حج فراهم شده است .در ادامه این مراسم، “اوحدی” رئیس سازمان حج و زیارت با اشاره به سوابق همکاری بانک تجارت و سازمان حج و زیارت گفت:یکی از زیباترین وجوه این همکاری، مشارکت بانک تجارت در طرح عمره دانشجویی است. ، عمره دانشجویی جزو اموری است که مقام معظم رهبری نیز نگاه ویژه ای به آن دارد. وی افزود: باتوجه به ظرفیت های ارزشمند بانک تجارت امید داریم تا روند خدمت رسانی به حجاج و مسافران عتبات عالیات بسیار بهتر از گذشته باشد.

شایان ذکر است به موجب این تفاهم نامه بانک تجارت خدماتی همچون ارائه خدمات و تسهیلات بانکی به سازمان وزائرین حج عمره و عتبات عالیات ، فعال نمودن درگاه پرداخت بانک در سایت اینترنت سازمان جهت واریز وجوه ، ثبت نام حجاج و زائرین عتبات عالیات ، افتتاح انواع حساب های ریالی و ارزی برای سازمان و نمایندگی آن ، راه اندازی سامانه بانکداری اینترنتی حقوقی ویژه مشتریان ارزنده ، ایجاد واحدهای صرافی در مرزهای زمینی کشور و فرودگاه های بین المللی ، نصب دستگاه های ATM و وب کیوسک و POS در مکان های مورد نظر سازمان و صدور انواع کارتهای الکترونیکی را ارائه می کند.
در مورد این مطلب پرسش خود را مطرح کنید