ساخت سایبان خودپرداز(ATM)

By: | Tags: | Comments: 0

سایبان خودپرداز وظیفه ی حفاظت از بدنه خود پرداز را به عهده دارد و به شما این امکان را می دهد تا خودپرداز را در شرایط جوی مختلف ایمن نگه دارید و در برابر آسیب دیدگی از آن محافظت کنید. علاوه بر این ازسایبان خودپرداز می توان به منظور تبلیغات بانک و جلب توجه هر چه بیشتر خود پرداز استفاده نمود.

IMG_3377-Edit

ساخت سایبان خود پرداز در شرکت نارین تک فرتاک

سایبان های خودپرداز اولین خطوط دفاعی در برابر صدمات احتمالی محیطی هستند و از این رو استحکام، دوام و پایداری آن ها در برابر شرایط محیطی مختلف از اهمیت بالایی بر خوردار است و مهم ترین عامل در ساخت آن ها می باشد. سایبان های تولید شده در این شرکت به منظور تضمین دوام بالای محصول از جنس گالوانیزه مستحکم و کاملا عایق بندی شده ساخته می شود. در روند ساخت سایبان ها از تجهیزات برش، خم و پانچ CNC استفاده می شود. بدنه سایبان با استفاده از تجهیزات پیشرفته سند بلاست و زیر کاری رنگ، برای رنگ آمیزی آماده می شود و سپس توسط رنگ پودری الکتروستاتیک مخصوص فضاهای باز رنگ آمیزی می شود. با به کار گیری این رنگ بدنه سایبان در برابر نور خورشید و همچنین رطوبت کاملا مقاوم می شود و می توان مطمئن بود که سایبان علاوه بر پایداری در شرایط جوی مختلف، برای سالیان ظاهر زیبای خود را حفظ خواهد کرد.
پروسه ساخت سایبان برای خود پرداز در تمامی مراحل توسط مهندسین کنترل کیفیت نارین تک فرتاک نظارت می شود به این منظور که تمامی محصولات تولید شده دارای بالاترین کیفیت و بر اساس استاندارد های بین المللی باشد. در نهایت سایبان های ساخته شده تحت پارامتر های متعدد آزمایش می شوند تا تضمین شود که مطابق با استاندارد های مورد نظر تولید شده اند.

تبلیغات با استفاده از سایبان

شما می توانید به دلخواه خود هر طرح گرافیکی را بر روی سایبان اضافه کنید. به این ترتیب می توان علاوه بر اضافه کردن رنگ و لوگو و ایجاد نمای جذاب تر برای جلب توجه بیشتر، از بدنه سایبابه منظور تبلیغات بانک بهره برد. سایبان های خودپرداز روشی مناسب برای اضافه کردن لوگوی بانک روی خود پرداز و ایجاد حس آشنایی برای مشتریان است.
طراحی منحصر به فرد سایبان خود پرداز
سایبانهای خود پرداز در شرکت نارین تک فرتاک به نحوی طراحی می شوند که علاوه بر کارایی در بهترین و جذاب ترین فرم ساخته شوند تا چشمگیر باشند و توجه مشتریان را به خود جلب کنند.
سایبان ها بر اساس خواست و نیاز های مشتریان به طور کاملا سفارشی و بر اساس نیاز های مخصوص مشتریان طراحی می شوند و با استفاده از ابزار ها و شیوه های نوین و با استفاده از بهترین مواد تولید می شوند.
یکی دیگر از مزایای منحصر به فرد سایبان های تولید شده در شرکت نارین تک فرتاک این است که نو آورانه ترین مهندسی در آن به کار برده شده تا نصب آن بسیار آسان و سریع باشد.
در مورد این مطلب پرسش خود را مطرح کنید