۴

آبا, ۱۳۹۶

پروژه های نارین تک فرتاک از دیروز تا فردا

By: | Tags: | Comments: 0

شرکت نارین تک فرتاک با بررسی دغدغه های سیستم بانکی کشور در حوزه پرداخت الکترونیک به طراحی و مهندسی محصولات جدید اقدام می‌کند. در همین زمینه در مورد آخرین پروژه ها و محصولات نارین تک فرتاک با مدیرعامل، جناب آقای فرهاد رحیمی گفتگو کردیم.

رحیمی: اولین محصول ما در حوزه خودپردازهای سیار ویژه جانبازان و معلولین بود که برای اولین بار در ایران تولید می‌شد و ویژگی خاصی داشت. در زمینه خودپردازهای سیار بالای ۸۰ درصد سهم بازار در اختیار شرکت نارین تک فرتاک است. یکی دیگر از حوزه‌های فعالیت ما، موضوع کاربری سازی است. در بحث کاربری سازی، محصولات شرکت شامل خودپرداز سیار و باجه سیار می‌شود. بحث دیگر در خصوص خودروهای ویژه حمل پول است که در این دو مورد ما از وزارت صنایع درجه A داریم. این جزو امتیازات بسیار مهم شرکت ماست. محصول بعدی ما که در سال ۹۵ رونمایی و معرفی شد، مرکز داده‌های کانتینری ماژولار بود که ماژولار بودن کانتینر از مهم‌ترین ویژگی‌های این محصول است.

هدف بزرگ‌تری داریم که گمان می‌کنم برای سال آینده ۹۷ محقق شود که موضوع سایت‌های پشتیبان در محل‌هایی خارج از شهرهاست. درواقع سوله‌هایی خارج از شهرها آماده می‌شود و درون آن‌ها پایگاه داده‌های کانتینری قرار می‌گیرند که در صورت بروز حوادث غیرمترقبه این تجهیزات به راحتی از محل خارج و به محل‌های امن منتقل می‌شوند. چند محل نیز برای این کار پیش‌بینی شده است. یکی از آن‌ها شهر آفتاب است و چند نقطه دیگر در سطح کشور که روی گسل زلزله قرار ندارند.

هر محصولی که تولید کرده‌ایم برای ما هیجان خاص خود را داشته چون با هر محصول نیازهای خاصی را رفع می‌کنیم و دغدغه ای از شبکه بانکی را از بین می‌بریم اما بزرگترین موفقیت شرکت، تولید مراکز داده‌ کانتینری بوده است.

مطلب کامل در لینک عصربانک: http://asrebank.ir/news/139539
در مورد این مطلب پرسش خود را مطرح کنید