۱۳

آذر, ۱۳۹۳

ساخت کاور خودپرداز (ATM) سالنی

By: | Tags: | Comments: 0

banner2

محافظ خودپردازهای سالنی (Enclosure) یا کاورخودپرداز سالنی وظیفه ی حفاظت از بدنه خودپرداز را به عهده دارند و به شما این امکان را می دهد تا خودپرداز را در شرایط جوی مختلف ایمن نگه دارید و در برابر آسیب دیدگی از آن محافظت کنید. علاوه بر این از کاور خودپرداز سالنی می توان به منظور تبلیغات بانک و جلب توجه هر چه بیشتر خود پرداز استفاده نمود.

شرکت نارین تک فرتاک کاورهای خودپرداز خود را با استفاده از دانش متخصصین خط طراحی و تولید خود و با مشورت و کمک از شما به صورت کاملا سفارشی تولید می کند. محافظ های خود پرداز تولید شده در این شرکت مطابق با استانداردهای محلی، ملزومات محل قرار گیری خودپرداز و نیاز مشتری است.

ساخت کاور خود پرداز سالنی

در این شرکت، کاور خودپرداز سالنی با تجهیزات بسیار با کیفیت و با بهره گیری از جدیدترین فن آوری های روز ارائه می شود. در طراحی این محفظه خودپرداز سالنی از تجهیزات لیزر، برش، خم کردن ، پانچ کردن CNC و CAD/CAM استفاده می شود . همچنین بدنه کاور به وسیله تجهیزات پیشرفته زیر کاری رنگ، سند بلاست و رنگ پودری الکتروستاتیک در یک سالن رنگ، رنگ آمیزی می شود. کاور خودپردازهای سالنی تولید شده در این شرکت از جنس ورق گالوانیزه با کیفیت است و پرداخت کاری فلزی روی آنها صورت گرفته است که دوام آن به حداکثر برسد و به شکلی طراحی شده اند که در تمامی وضعیت ها چه در محیط بسته و چه در محیط باز کارایی داشته باشند. تمامی محفظه ها عایق بندی شده، گرما دیده و مجهز به تهویه هوا هستند تا خودپرداز تولید شده سالیان سال دوام و کارایی داشته باشد.
در داخل این کاور، صفحه نمایش LCD، آمپلی فایر داخلی به همراه بلندگوهای استریو، محفظه های قفل شدنی، محافظ برق و سیستم مدیریت کابل قرار گرفته اند. اجزای رایانه شخصی و لوازم جانبی آن برطبق نیازمندی های مشتری می تواند در داخل محفظه قرار داده شود.

طراحی کاور خودپرداز سالنی به صورت سفارشی

چیزی که باعث تمایز کاور خودپرداز سالنی تولید شده در نارین تک فرتاک می شود این است که متخصصین این شرکت سال ها در زمینه ساخت و نصب کاور خودپرداز سالنی فعالیت داشته اند و تجربه کسب کرده اند. تخصص نارین تک فرتاک در زمینه ساخت محفظه های خودپرداز سالنی است که با نیازهای مشتریان سازگاری باشد. نارین تک فرتاک همیشه به نظرات، انتقادات و پیشنهادات افرادی که محصولات این شرکت را نصب و مورد استفاده قرار داده اند به خوبی توجه داشته وجزئیات طراحی هر خود پرداز به گونه ای است که با اهداف مشتریان سازگاری داشته باشد.
دانش بالای متخصصین این شرکت به همراه تجربه آن ها در برآورده کردن نیاز های گوناگون مشتریان در مورد ویژگی ها ی مشخص یا سبک ویژه ساختمان کاورو طراحی آن منجر به تولید جامع ترین و خوش ساخت ترین کاورخودپردازهای سالنی موجود در بازار شده است.

banner2

 

مزایای استفاده از کاور برای خود پرداز

با توجه به افزایش روزافزون دستگاه های ATM در کشور خلا استفاده از تجهیزات جانبی این دستگاه ها به شدت احساس می شود. استفاده از کاور خود پرداز می تواند مزایای زیر را در پی داشته باشد:
• ایجاد فضایی ایمن برای خود پرداز.
• ایجاد حس امنیت برای مشتریان در هنگام استفاده از خود پرداز.
• ایجاد فضایی مناسب جهت قرارگرفتن دوربین مداربسته.
• بستر مناسب برای تبلیغات بانک و نیز جلب توجه بیشتر خود پرداز.
• حفاظت فیزیکی از دستگاه و محافظت از آن در برابر شرایط جوی نامساعد.
مشخصات فنی کاور خودپرداز سالنی
بدنه:
۱٫ ستون های کناری از ورق ۲ میلیمتر فرم داده شده می باشد .
۲٫ بدنه رک و متعلقات داخلی آن از ورق ۱٫۵ میلیمتر فرم داده شده می باشد.
۳٫ محفظه قبوض باطله از ورق ۱٫۵ میلیمتر تهیه شده است.
۴٫ پایه خودپرداز از ورق ۴ میلیمتر فرم داده شده می باشد.
۵٫ رنگ پودری الکتروستاتیک.
تجهیزات الکتریکی:
۱٫ تابلو برق Rock Mount با ۳ عدد کلید مینیاتوری و ۵ عدد پریز خروجی.
۲٫ فن ۱۲×۱۲ جهت تهویه رک.
۳٫ کلید های مینیاتوری از نوع اشنایدر فرانسه.
رک مخابراتی:
۱٫ ارتفاع ۹ یونیت.
۲٫ عرض ۱۹ اینچ استاندارد.
۳٫ عمق ۶۵ سانت.
۴٫ تابلو خروجی UPS نصب شده در داخل رک.
۵٫ ۱ عدد سینی ثابت.
۶٫ ۱ عدد قفل سوئیچی برای درب رک.
۷٫ رنگ الکتروستاتیک.

 

banner2
در مورد این مطلب پرسش خود را مطرح کنید